Albumy scrapbooking

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom wprowadziliśmy dodatkową ofertę dotyczącą albumów. Albumy wykonywane są metodą o nazwie scrapbooking pozwalającej na dekorowanie stron albumowych wedle naszej wyobraźni i gustu. Jest to piękna oprawa Państwa zdjęć.
Oferujemy albumy w różnych wielkościach i rodzajach. Zachęcamy do skorzystania z tej oferty będzie to bowiem pamiątka na lata. Jeżeli są Państwo zainteresowani albumem a już posiadają Państwo zdjęcia również zachęcamy do kontaktu.

Współpracujemy z Handmade deco&scrap, autorską wytwórnią spersonalizowanych albumów scrapbooking. Albumy są robione od początku do końca pod Ciebie, zgodnie z Waszą osobistą historią. To co wyróżnia Handmade deco&scrap to wysoka jakość i wartość którą w połączeniu ze zdjęciami oddają albumy scrapbooking.

Wystarczy ,że do sesji dokupisz jeden z Naszych albumów, a Wasze zdjęcia nabiorą niepowtarzalnego charakteru.

Wyobraź sobie swoje dzieci za 10 a może 20 lat gdy już są dorosłe. Prędzej czy później zrozumiesz jak ogromną wartość mają zdjęcia wywołane w albumie których ciężar możesz poczuć w dłoniach, przywołać te wszystkie dobre wspomnienia, przeglądać tych kilka zdjęć . Tylko fotografia w Twoim albumie nie pozwoli Ci o tym zapomnieć.

 

Cennik Handmade deco&scrap
Cena
Mini album scrapbooking sprężynowy na zdjęcia 9x13 cm, personalizowany, ozdobiona każda strona90 zł
Album scrapbooking sprężynowy na zdjęcia 13x18 cm - personalizowany, z miejscem na płytę zawierający 20 stron. Zdobiona okładka100 zł
Album scrapbooking zszywany na zdjęcia 15x21 personalizowany, z miejscem na płytę zawierający 30 stron130 zł
Album scrapbooking sprężynowy na zdjęcia 13x18 cm - personalizowany, z miejscem na płytę zawierający 20 stron, ozdobiona każda strona150 zł
Jeżeli Nasza oferta jest interesująca to zachęcamy do kontaktu, napisz koniecznie czego potrzebujesz.

Twoje imię

Adres email

Numer telefonu (oddzwonimy)

Zapytanie ofertowe - napisz jakiego albumu szukasz, czego oczekujesz,

Kontakt :

Pełna oferta

Tel. 880-880-874
dzieciecafotografia@gmail.com
facebook Handmade-deco&scrap

dzieciafotografia_01

Comments are closed.